Glampingová jurta s wellness

Glampujte v jurtě na Čihadle !

Celoroční glampingová jurta v Boho stylu s netradičním wellness vás přivítá na samotě v Podkrkonoší, na vrchu Zvičina s dokonalým výhledem do okolí. Ze severu a západu je chráněná lesem , luxusně vybavená vším, co byste mohli potřebovat. I ve velmi chladných dnech a nočních mrazech není problém udržet v jurtě příjemnou teplotu , je vytápěná krbovymi kamny . Po celou dobu pobytu v glampingové jurtě s wellness můžete neomezeně využívat litinový čan – “ čertovské spa “ a biosaunu

🌱

🌱

🌱

🌱

🌱

🌱

Pokud byste rádi trávili dovolenou s přáteli , je možné přistavit k jurtě na tuto louku s nádherným výhledem karavan nebo stan ( stany ). Neomezeně pak můžete využívat všech služeb Čihadla za poplatek 890 ,- Kč pro dospělou osobu a noc , děti do 15 let 490 kč / noc .

Tuto možnost domluvíme telefonicky 775664855 nebo emailem glampingcihadlo@gmail.com


Interiér jurty

Uvnitř jurty najdete vše, co budete potřebovat k pohodlnému a příjemně strávenému pobytu.

Spát budete na vysokých japonských futonech, ložní vybavení je luxusní a protialergické. Zařízení a vybavení jurty je koncipované pro 4 hosty.

Přistýlka pro 5. hosta

pro dítě do 15 let zdarma ( napište do poznámky )

Dospělí – 890 Kč /noc – stačí napsat do poznámky a zaplatíte při odjezdu

Plně k dispozici jsou vám společenské hry, knihy a třeba i badminton. Samozřejmostí jsou utěrky, ručníky, župany a koupací kulichy.

V plně vybavené kuchyňce najdete běžné spotřebiče včetně lednice , vařiče , varné konvice , Mocca konvice … Uvařte si Fair Trade kávu pěstovanou v nadmořské výšce 1800 metrů v malé rodinné farmě Monte Verde v Peru. Připravené jsou pro vás i čaje , koření, cukr, sůl a další dochucovadla.

Uvnitř a vedle jurty je připravené dřevo do kamen a dřevěné uhlí na grilování a vše , co budete potřebovat ke grilování nebo roztopení všech topenišť v areálu Glampingu na Čihadle .


Venkovní terasa s udírnou a grilem

Vedle jurty je zastřešená terasa s grilem, posezením, venkovní kuchyňkou a dechberoucím výhledem do širého kraje. V grilu je možné kromě grilování i udit. Pak jsou i obyčejné buřty lahůdka..


Snídaně a dobroty na gril

Pro ty, kteří se chtějí nechat rozmazlovat, máme připravené snídaně formou donáškových košů, které vám necháme před jurtou. Objednávku snídaní nebo ostatních dobrot připište během rezervace do poznámky.

Od března 2024 plníme časté sny našich milých hostů o dobrotách na gril ! 🥩

Dáváme si záležet a všechny suroviny jsou domácí nebo z místních prověřených biofarem.

Pojďte se na to mrknout 👀 !


Čertovské Spa a Biosauna !

Součástí Čihadla je wellness v podobě horké bylinné lázně v zakarpatském litinovém čanu a bylinná biosauna 🌱

Wellness můžete využívat neomezeně po celou dobu vašeho pobytu.


Bylinková zahrádka

 Během přípravy jídel neváhejte použít bylinky z naší zahrádky. Najdete v ní přes 30 druhů bylin s popisem co jsou zač a jak a k čemu je použít.


Sociální zařízení a toalety

Samozřejmostí je sprcha s teplou a studenou vodou, která je součástí venkovní terasy. Prosíme Vás o používání 100% odbouratelných čistících prostředků a kosmetiky FeelEco, kterou budete mít připravenou v jurtě. Suché WC je umístěno nedaleko stanu.


Jurtu a její okolí neustále vylepšujeme a snažíme se, abyste si pobyt maximálně užili. Doufáme, že se nám to daří a snad malým důkazem toho jsou vracející se spokojení hosté. Pevně věříme, že mezi ně budete patřit i vy. Těšíme se na vás!

🌱