Jurta

Glampingová jurta Čihadlo

Celoroční, zateplená jurta vás přivítá na samotě v Podkrkonoší, na vrchu zvaném Zvičina s dokonalým výhledem do okolí. Ze severu a západu je chráněná lesem, luxusně vybavená vším, co byste mohli potřebovat. I ve velmi chladných dnech a nočních mrazech není problém udržet v jurtě příjemnou teplotu. Sousedy Vám budou dělat pouze divoká zvířata a pokud budete chtít, i naši mazlíčci – kůň Bafy a lama Chip.

Pokud byste rádi trávili dovolenou s přáteli, je možné přistavit k jurtě karavan nebo obytné auto. Autem pohodlně dojedete až k jurtě. Neomezeně pak můžete využívat všech služeb Čihadla za poplatek 790 Kč pro dospělou osobu a noc, u dětí pak za 590 Kč


Interiér jurty

Uvnitř jurty najdete vše, co budete potřebovat k pohodlnému a příjemně strávenému pobytu.

Spát budete na vysokých japonských futonech, ložní vybavení je luxusní a protialergické. Zařízení a vybavení jurty je koncipované pro 4 hosty, ale pokud jste rodina s více dětmi, pohodlně se vejdete. Stačí jen napsat do emailu žádost o přistýlku.

Plně k dispozici jsou vám společenské hry, knihy a třeba i badminton. Samozřejmostí jsou utěrky, ručníky, župany a koupací kulichy.

V plně vybavené kuchyňce najdete běžné spotřebiče včetně lednice. Uvařte si Fair Trade kávu pěstovanou v nadmořské výšce 1800 metrů v malé rodinné farmě Monte Verde v Peru. Připravené jsou pro vás i naše domácí bylinkové sirupy, čaje, džemy, dále koření, bylinky a další dochucovadla.

Uvnitř a vedle jurty je připravené dřevo do kamen a dřevěné uhlí na grilování.


Venkovní terasa s udírnou a grilem

Vedle jurty je zastřešená terasa s grilem, posezením, venkovní kuchyňkou a dechberoucím výhledem do širého kraje. V grilu je možné kromě grilování vařit v kotlíku i udit. Pak jsou i obyčejné buřty lahůdka..


Snídaně

Pro ty, kteří se chtějí nechat rozmazlovat, máme připravené snídaně formou donáškových košů, které vám necháme před jurtou. Objednávku snídaní připište během rezervace do poznámky.


Čertovské Spa!

Součástí jurty je wellness v podobně horké bylinné lázně v zakarpatském litinovém čanu. Wellness můžete využívat neomezeně po celou dobu vašeho pobytu.


Bylinková zahrádka

 Během přípravy jídel neváhejte použít bylinky z naší zahrádky. Najdete v ní přes 30 druhů bylin s popisem co jsou zač a jak a k čemu je použít.


Sociální zařízení a toalety

Samozřejmostí je sprcha s teplou a studenou vodou, která je součástí venkovní terasy. Prosíme Vás o používání 100% odbouratelných čistících prostředků a kosmetiky FeelEco, kterou budete mít připravenou v jurtě. Suché WC je umístěno nedaleko stanu.


Jurtu a její okolí neustále vylepšujeme a snažíme se, abyste si pobyt maximálně užili. Doufáme, že se nám to daří a snad malým důkazem toho jsou vracející se spokojení hosté. Pevně věříme, že mezi ně budete patřit i vy. Těšíme se na vás!