Aktivity

Vrch Čihadlo je na strategickém místě pro jakoukoli turistiku . Do necelé hodiny jste autem jak v Krkonoších nebo Orlických horách , ale i v Českém ráji ( Prachovské skály). Cyklisti budou nadšení , pěší turistika je zážitek. Lyžařský vlek s dosněžováním na Zvičině je vzdálený asi 800 m , bývá k dispozici i běžecká trať ( pro sněhové a lyžařské podmínky a provoz vleku si pište na email nebo telefonicky) . Sjezdovka disponuje i dětským vlekem a restaurací. Okolí je nabité místy, které musíte vidět !

Je možné domluvit i jízdu a vyjížďky na koních po okolí na ponících nebo Irských Cobech ( nutno napsat předem do emailu nebo telefonicky)

Zvičina je vyhlášená restaurací s rozhlednou a dobrými podmínkami pro paragliding.

Koupání – v okolí jsou komerční i kryté bazény ( Miletín, Dvůr Králové, Kemp Pecka, Lázně Bělohrad, Hořice , Dachova ), přírodní koupaliště ( přímo v Třebihošti, Zdobín, Lázně pod Zvičinou ) i zajímavé koupání v divoké vodě, kde nikoho nepotkáte ( nasměrujeme Vás).

Na své si přijdou i děti – najdou tu hamaku a síťovou houpačku, nadšení jsou i z živého vrbového kokonu, les je plný zvěře, ptáků, hub a lesních plodů.

SAFARI Dvůr Králové – 12 km
Kuks a jeho bylinkové zahrada – 20km
Lázně pod Zvičinou – 1,5 km
Pecka – hrad +skvělá cukrárna s raw zmrzlinou – 12 km
Přehrada Les Království – 6,7 km
Žireč – klášter s bylinkovou zahradou – 15 km
Opočno zámek – 36 km
Braunův Betlém – u zámku Kuks
Kalské údolí a mlýn – 3 km
Pony farma Úhlejov – 2 km
Kozí farma Pod Zvičinou – 2 km
Pevnost Josefov – 25 km
vodní nádrž Rozkoš – 39 km
Sněžka – 55 km
památník Chlum – rozhledna, muzeum války 1866 a parádní cyklostezka – 20km.